شنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
جدیدترین آموزش ها
خانه » فیلم آموزش Bootstrap » فیلم آموزش Bootstrap قسمت ۱۷(form)

فیلم آموزش Bootstrap قسمت ۱۷(form)

سلام
در جلسه هفدهم bootstrap به طور کامل به form در بوت استرپ پرداخته و کلاس های مربوط به آن را مطرح می کنیم و با پرداختن به مباحث helper classes و code بخش css را نیز به پایان می رسانیم.

آموزش form-bootstrap

آموزش Bootstrap

form Bootstrap

سلام

در جلسه هفدهم bootstrap به طور کامل به form در بوت استرپ پرداخته و کلاس های مربوط به آن را مطرح می کنیم و با پرداختن به مباحث helper classes و code بخش css را نیز به پایان می رسانیم.
کلاس های مطرح شده در این جلسه:
form-control
form-group
help-block
checkbox
form-inline
form-horizontal
radio
disabled
checkbox-inline
radio-inline
form-control-static
control-label
has-success
has-error
has-warning
has-feedback
form-control-feedback
input-lg
input-sm
form-group-lg
form-group-sm
text-muted
text-primary
text-success
text-info
text-warning
text-danger
bg-primary
bg-success
bg-info
bg-warning
bg-danger
center-block
invisible
show
hidden
sr-only
sr-only-focusable
text-hide

 

HTML forms are the integral part of the web pages and applications, but styling the form controls manually one by one with CSS are often boring and tedious. Bootstrap greatly simplifies the process of styling and alignment of form controls like labels, input fields, selectboxes, textareas, buttons, etc. through predefined set of classes.

دمو پروژه

این پروژه به نحوی طراحی شده است که تمام پیچیدگی های مباحث بوت استرپ را شامل شود و بیشتر کامپوننت ها در آن استفاده شده است به طوری که کمترین css در استایل دهی آن به کار برده شده و کاملا مبحث طراحی ریسپانسیو را پوشش می دهد.

مشاهده کل دوره

درباره ی مدیر-محسن پور

من مهیار محسن پور هستم. علاقه شدیدی به طراحی وب مخصوصا به کد نویسی سمت سرور دارم . به زبان های html,css,javascript,jquery,php تسلط دارم. 6 ساله برنامه نویسی می کنم و شروع برنامه نویسیم هم با اسمبلی بوده. به برنامه سازی سیستم علاقه خاصی دارم چون حس میکنم درک بالایی از کامپیوتر به انسان میده. با زبان #C اشنایی دارم و برای یک پروژه دانشگاهی با این زبان قدرتمند بازی طراحی کردم. برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید برنامه طراحی کردم و تا حدودی با برنامه نویسی اندروید هم اشنا هستم. تو حوزه IT و امنیت مدت کوتاهی فعالیت کردم و به نسبت با شبکه اشنا هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *