شنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
جدیدترین آموزش ها
خانه » فیلم آموزش Bootstrap » فیلم آموزش Bootstrap قسمت ۱۴(panel)

فیلم آموزش Bootstrap قسمت ۱۴(panel)

سلام
در جلسه چهاردم bootstrap به طور کامل در رابطه با panel و کلاس هاي مربوط به آن صحبت مي کنيم و با استفاده از آن يک recent posts را براي پروژه مان طراحي مي کنيم و از lable ها براي تکميل آن استفاده مي کنيم.
سپس به سراغ breadcrumbs مي رويم و آن ها را بررسي کرده و در پروژه مان استفاده مي کنيم و راه تغيير ايکن آن را نيز بررسي مي کنيم.
سپس badges را بررسي کرده و کاربرد آن را توضيح مي دهيم و با کامپوننت هاي responsive embed و page header نيز آشنا مي شويم.

آموزش panel-bootstrap

آموزش Bootstrap

panel Bootstrap

سلام

در جلسه چهاردهم bootstrap به طور کامل در رابطه با panel و کلاس هاي مربوط به آن صحبت مي کنيم و با استفاده از آن يک recent posts را براي پروژه مان طراحي مي کنيم و از lable ها براي تکميل آن استفاده مي کنيم.
سپس به سراغ breadcrumbs مي رويم و آن ها را بررسي کرده و در پروژه مان استفاده مي کنيم و راه تغيير ايکن آن را نيز بررسي مي کنيم.
سپس badges را بررسي کرده و کاربرد آن را توضيح مي دهيم و با کامپوننت هاي responsive embed و page header نيز آشنا مي شويم.
کلاس های مطرح شده در این جلسه:
panel
panel-default,primary,success,info,warning,danger
panel-body
panel-heading
panel-title
panel-footer
embed-responsive
embed-responsive-16by9
embed-responsive-4by3
embed-responsive-item
page-header
badge
breadcrumb

Sometimes you might require to put your content in box for certain reason. In such situation the panel component can be very useful. In most basic form the panel component apply some border and padding around the content.
This is a simple example of creating panels with Bootstrap.

دمو پروژه

این پروژه به نحوی طراحی شده است که تمام پیچیدگی های مباحث بوت استرپ را شامل شود و بیشتر کامپوننت ها در آن استفاده شده است به طوری که کمترین css در استایل دهی آن به کار برده شده و کاملا مبحث طراحی ریسپانسیو را پوشش می دهد.

مشاهده کل دوره

درباره ی مدیر-محسن پور

من مهیار محسن پور هستم. علاقه شدیدی به طراحی وب مخصوصا به کد نویسی سمت سرور دارم . به زبان های html,css,javascript,jquery,php تسلط دارم. 6 ساله برنامه نویسی می کنم و شروع برنامه نویسیم هم با اسمبلی بوده. به برنامه سازی سیستم علاقه خاصی دارم چون حس میکنم درک بالایی از کامپیوتر به انسان میده. با زبان #C اشنایی دارم و برای یک پروژه دانشگاهی با این زبان قدرتمند بازی طراحی کردم. برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید برنامه طراحی کردم و تا حدودی با برنامه نویسی اندروید هم اشنا هستم. تو حوزه IT و امنیت مدت کوتاهی فعالیت کردم و به نسبت با شبکه اشنا هستم.

4 دیدگاه

 1. م
  محمد - رتبه بر اساس تعداد نظرات : خواننده

  با سلام خدمت شما
  از شما بابت سایت خوب تان تشکرمیکنم

 2. z
  zahra hosseini - رتبه بر اساس تعداد نظرات : خواننده

  سلام،من این فیلم هارو خریداری کردم اما تا شماره ۱۰ رو دانلود کردم فکر نمیکردم منقضی شه،میشه ادامش رو دوباره بفرستید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *