چهارشنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
جدیدترین آموزش ها
خانه » کتاب برنامه نویسی » کتاب آموزش نرم افزار های گرافیکی » دانلود آموزش گرافیک رایانه ای دکتر بهروز قلی زاده

دانلود آموزش گرافیک رایانه ای دکتر بهروز قلی زاده

در این پست یک کتاب بسیار ارزشمند در رابطه با گرافیک رایانه ای را برای کاربران آماده کرده ایم. این کتاب یکی از معروترین کتاب درس گرافیک رایانه ای می باشد که برای دانشجویان رشته کامپیوتر تدریس می شود که توسط دکتر بهروز قلی زاده نوشته شده است. در این کتاب ابتدا با مفاهیم گرافیک اشنا می شوید و سپس با الگوریتم های گرافیک رایانه ای آشنا می شوید.سپس از OpenGl برای ترسیم نمودارهای گرافیکی و تولید محیط های گرافیکی در برنامه های رایانه ای استفاده می شود. از آنجایی که این کتاب منبع درس گرافیک رایانه ای می باشد، دانلود آن را به تمام دانشجویان رشته کامپیوتر توصیه می کنیم.
تعداد صفحات کتاب : ۳۷۴ صفحه

 دانلود آموزش گرافیک رایانه ای دکتر بهروز قلی زاده به زبان فارسی

 دانلود آموزش گرافیک رایانه ای دکتر بهروز قلی زاده به زبان فارسی

در این پست یک کتاب بسیار ارزشمند در رابطه با گرافیک رایانه ای را برای کاربران آماده کرده ایم. این کتاب یکی از معروترین کتاب درس گرافیک_ رایانه ای می باشد که برای دانشجویان رشته کامپیوتر تدریس می شود که توسط دکتر بهروز قلی زاده نوشته شده است. در این کتاب ابتدا با مفاهیم گرافیک اشنا می شوید و سپس با الگوریتم های گرافیک_رایانه ای آشنا می شوید.سپس از OpenGl برای ترسیم نمودارهای گرافیکی و تولید محیط های گرافیکی در برنامه های رایانه ای استفاده می شود. از آنجایی که این کتاب منبع درس گرافیک_رایانه ای می باشد، دانلود آن را به تمام دانشجویان رشته کامپیوتر توصیه می کنیم.

تعداد صفحات کتاب : ۳۷۴ صفحه

اندازه فایل : ۱۲MB

   دانلود

 

درباره ی مدیر-محسن پور

من مهیار محسن پور هستم. علاقه شدیدی به طراحی وب مخصوصا به کد نویسی سمت سرور دارم . به زبان های html,css,javascript,jquery,php تسلط دارم. 6 ساله برنامه نویسی می کنم و شروع برنامه نویسیم هم با اسمبلی بوده. به برنامه سازی سیستم علاقه خاصی دارم چون حس میکنم درک بالایی از کامپیوتر به انسان میده. با زبان #C اشنایی دارم و برای یک پروژه دانشگاهی با این زبان قدرتمند بازی طراحی کردم. برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید برنامه طراحی کردم و تا حدودی با برنامه نویسی اندروید هم اشنا هستم. تو حوزه IT و امنیت مدت کوتاهی فعالیت کردم و به نسبت با شبکه اشنا هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *