چهارشنبه , ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
جدیدترین آموزش ها
خانه » کتاب برنامه نویسی » دانلود آموزش برنامه Wireshark به زبان فارسی

دانلود آموزش برنامه Wireshark به زبان فارسی

 دانلود آموزش برنامه Wireshark به زبان فارسی

 دانلود آموزش برنامه Wireshark به زبان فارسی

برنامه Wireshark تحلیلگر بسته های شبکه است. یک تحلیلگر بسته های شبکه، سعی در ضیط بسته های شبکه دارد و تلاش می کند جزئیات آن بسته ها را تا حد ممکن به دست آورده و به ما ارائه دهد. می توان تحلیلگر بسته های شبکه را به مانند ابزار اندازه گیری فرض کرد که برای بازدید کردن آنچه درون یک کابل شبکه رخ می دهد به کار می روند، مانند یک ولتمتر که توسط یک متخصص برای اندازه گیری آنچه داخل یک کابل برق وجود دارد استفاده می شود.
در گذشته اینگونه ابزارها یا بسیار گران قیمت یا اختصاصی یا هر دو مورد ذکر شده بودند. اما با ظهور Wireshark تمام آن شرایط تغییر کرده است. امروزه Wireshark یکی از بهترین نرم افزار های تحلیلگر شبکه می باشد که یک نرم افزار رایگان و اپن سورس است.
در این کتاب که توسط آقای میلاد کهساری الهادی نوشته شده است به صورت قدم به قدم با نحوه استفاده از این ابزار قدرتمند آشنا خواهید شد.

تعداد صفحات کتاب : ۵۹ صفحه

اندازه فایل : ۶٫۵۹MB

   دانلود

درباره ی مدیر-محسن پور

من مهیار محسن پور هستم. علاقه شدیدی به طراحی وب مخصوصا به کد نویسی سمت سرور دارم . به زبان های html,css,javascript,jquery,php تسلط دارم. 6 ساله برنامه نویسی می کنم و شروع برنامه نویسیم هم با اسمبلی بوده. به برنامه سازی سیستم علاقه خاصی دارم چون حس میکنم درک بالایی از کامپیوتر به انسان میده. با زبان #C اشنایی دارم و برای یک پروژه دانشگاهی با این زبان قدرتمند بازی طراحی کردم. برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید برنامه طراحی کردم و تا حدودی با برنامه نویسی اندروید هم اشنا هستم. تو حوزه IT و امنیت مدت کوتاهی فعالیت کردم و به نسبت با شبکه اشنا هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *